Logo Pracuj.pl

Administrator - zarządca nieruchomości

ŁUKASZ PIWOWOŃSKI PROSPERITOO firmie

ŁUKASZ PIWOWOŃSKI PROSPERITO

Szymona Szymonowica 25d

Dębniki

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługa mieszkańców w zakresie bieżących spraw
  • współpraca z podwykonawcami firmy i kontrola ich pracy
  • przygotowywanie i prowadzenie zebrań Wspólnot Mieszkaniowych
  • koordynowanie remontów i modernizacji w administrowanych obiektach
  • zamawianie materiałów i usług dla nieruchomości
  • planowanie i organizowanie przeglądów nieruchomości
  • wyjazdy na teren administrowanych nieruchomości

Nasze wymagania

  • solidne i rzetelne podejście do codziennych obowiązków
  • dokładność i skuteczność w wykonywaniu zadań
  • łatwość pracy z komputerem oraz aplikacjami mobilnymi, bardzo dobra znajomość obsługi programu pocztowego, pakietu MS Office (szczególnie Word i Excel)
  • znajomość programu Lokale mile widziana
  • terminowość, kultura pracy z klientem oraz kultura osobista
  • umiejętność właściwego ustalania priorytetów swoich obowiązków
  • znajomość podstaw rachunkowości
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • przyjazne warunki pracy w zgranym zespole
  • możliwość szerokiego rozwoju zawodowego i zdobycia wszechstronnego doświadczenia, dzięki zróżnicowaniu zadań
  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

O nas

Zarządzanie i administrowanie nieruchomościami na terenie Krakowa, Wieliczki, Libertowa i Mogilan.

Administrator - zarządca nieruchomości, Szymona Szymonowica 25d, Dębniki, Kraków