Oferta pracy

Administrator - Zarządca Nieruchomości

Status Nieruchomości Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista

Firma Status Nieruchomości Sp. z o.o. to spółka, która już od 1999 roku specjalizuje się w administrowaniu całymi osiedlami i budynkami pozostającymi własnością wspólnot mieszkaniowych.

Jesteśmy między innymi laureatami tytułu „Zarządca Roku – Lider Rynku Nieruchomości” przyznawanej przez miesięcznik „Administrator”, który zdobyliśmy kolejno w latach 2016, 2017 i 2018.

Dbając o utrzymanie wysokiej jakości usług zarządzania nieruchomościami stale doskonalimy nasze zawodowe kwalifikacje w zakresie zagadnień prawnych, ekonomicznych, księgowych, finansowych, podatkowych, technicznych i organizacyjnych.

Opis stanowiska:

  • zarządzanie Wspólnotami Mieszkaniowym
  • ścisła współpraca z Zarządami Wspólnot
  • bieżący nadzór nad podwykonawcami
  • współpraca z działem księgowości w zakresie rozliczeń Wspólnot
  • prowadzenie zebrań rocznych oraz bieżąca obsługa mieszkańców
  • zarządzanie dokumentacją oraz budżetem

Nasze wymagania:

  • minimum trzyletniego doświadczenia przy obsłudze wspólnot mieszkaniowych
  • znajomości spraw związanych z rękojmią i gwarancją, współpracy z developerami
    oraz generalnymi wykonawcami budynków
  • zarządzania Wspólnotami w ramach zarządu powierzonego spółce oraz administrowania nieruchomościami z Zarządami właścicielskimi
  • umiejętności przygotowywania tabel ze stanami liczników, tabel do głosowania uchwał, tabel z udziałami właścicieli
  • zapewnienie optymalnej gospodarki ekonomicznej i finansowej nieruchomości
  • wykonywanie wszelkich zadań jakie wynikają z umowy zawartej między administratorem/zarządcą
    a Wspólnotą
  • biegłej znajomości środowiska Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)
2 - 4 lat

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Zarządzania nieruchomościami w Warszawie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w kameralnych zespołach przy znaczącym wsparciu Szefa Teamu oraz działu technicznego
  • przyjazną atmosferę pracy połączoną z wyjazdami i spotkaniami integracyjnymi

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy