Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator - Zarządca Nieruchomości

J.W. Construction Holding S.A.O firmie

  • Radzymińska 326, Ząbki
    Ząbki, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

J.W. Construction Holding S.A.

Radzymińska 326

Ząbki

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca administracyjna obsługa nieruchomości - wspólnoty mieszkaniowej,

  • nadzór nad firmami świadczącymi usługi dla wspólnoty mieszkaniowej,

  • kontrola stanu technicznego administrowanej nieruchomości,

  • nadzór nad pracami konserwacyjno-naprawczymi,

  • prowadzenie bieżącej gospodarki ekonomicznej wspólnoty mieszkaniowej,

  • organizacja i uczestnictwo w zebraniach wspólnoty mieszkaniowej,

  • prowadzenie dokumentacji wspólnoty mieszkaniowej zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz procedurami wewnętrznymi,

  • współpraca z działem księgowości w zakresie rozliczeń,

  • bieżąca obsługa mieszkańców,

  • przekazywanie lokali, miejsc postojowych według obowiązujących w firmie procedur,

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie,

  • doświadczenie w administrowaniu wspólnotą mieszkaniową w ramach zarządu powierzonego lub właścicielskiego,

  • znajomość przepisów dotyczących obsługi nieruchomości mieszkaniowych,

  • znajomość zagadnień dotyczących rękojmi i gwarancji,

  • wykonywanie zadań wynikających z umowy o zarządzanie nieruchomością,

  • dobra znajomość środowiska Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)

  • umiejętność pracy w zespole,

  • zdolności komunikacyjne,

  • samodzielność w podejmowaniu decyzji,

  • wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • pracę w małych zespołach, w przyjaznej atmosferze pracy,

  • możliwość rozwoju w gronie profesjonalistów i awansu,

  • prywatną opiekę medyczną.

Jesteśmy jednym z największych polskich deweloperów mieszkaniowych z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Od początku istnienia firmy wybudowaliśmy ponad 25 tys. mieszkań i 350 domów jed- norodzinnych w Warszawie, Katowicach, Łodzi, Gdyni i poza krajem. W naszym portfolio znajdują się nie tylko inwestycje z segmentu popularnego, lecz także nieruchomości aparthotelowo-komercyjne, jak Wola Invest czy Jerozolimskie Invest w Warszawie oraz luksusowe obiekty hotelowe, m.in. Czarny Potok Resort&Spa w Krynicy Zdroju oraz Hotel Dana w Szczecinie.

JESTEŚ KREATYWNY I SZUKASZ MIEJSCA GDZIE MOŻESZ SPEŁNIĆ SWOJE POMYSŁY

Przewiń do profilu firmy