Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator budynku

Impact Clean Power Technology S.A.

aleje Jerozolimskie 424A

Pruszków

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie pełnej sprawności infrastruktury technicznej obiektu.

  • Nadzór nad prawidłową i bieżącą eksploatacją obiektu ( w tym prewencji i konserwacji ).

  • Rozwiązywanie problemów technicznych oraz usuwanie usterek.

  • Dokonywanie bieżących napraw instalacji i urządzeń technicznych.

  • Nadzór nad pracą podwykonawców i serwisów zewnętrznych.

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej obiektu.

  • Wykonywanie regularnych inspekcji obiektu oraz monitoring mediów.

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne – ( elektryk, mechanik lub pokrewne ).

  • Znajomość wymogów prawnym związanych z prawidłowym utrzymaniem obiektu.

  • Znajomość obsługi instalacji budynkowych (elektryka, klimatyzacja, wentylacja, inst. ppoż., wod-kan itp.).

  • Uprawnienia SEP w zakresie wykonywanej pracy.

  • Znajomość obsługi komputera ( Word, Excel )

  • Samodzielność i umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i motywujące dodatki (Multisport, Medicover, ZFŚS)

  • Owocowe wtorki

  • Imprezy integracyjne

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje,

  • Pracę w zgranym zespole, w atmosferze wsparcia i współpracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • firmowa drużyna sportowa

  • ZFŚS

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

Jesteśmy liderem w obszarze elektromobilności w Polsce i na świecie. Specjalizujemy się w produkcji systemów bateryjnych dla transportu publicznego, energetyki i telekomunikacji. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu i wytwarzaniu zintegrowanych systemów zasilania opartych na chemicznych źródłach prądu. Produkujemy również elektroniczne układy sterowania pakietami bateryjnymi i ich systemami zarządzania termicznego.

Przewiń do profilu firmy