Oferta pracy

Administrator zmian inżynieryjnych

Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o. O firmie

  • 55-200 Godzikowice, Polska
    Godzikowice (pow. oławski), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o.

55-200 Godzikowice

Godzikowice (pow. oławski)

Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o. to firma posiadająca 150-letnią historię w innowacyjności. Tworzymy nowatorskie rozwiązania technologiczne dla rozwoju motoryzacji poprzez produkcje ogrzewania postojowego i klimatyzacji do pojazdów produkowanych na całym świecie. Obecnie poszukujemy pracowników do oddziału w Godzikowicach (gmina Oława).

Opis stanowiska:

  • Przetwarzanie zmian inżynieryjnych w folderach nowych instalacji i zmian
  • Sprawdzanie zestawień komponentów i zastosowań części, a także znajdowanie rozwiązań i sugestie dotyczące rozwoju różnic lub błędów BOM
  • Wykrywanie i powiadamianie w przypadku pokrywania się lub konfliktów między różnymi zmianami
  • Wyjaśnienie pozostałych ilości zakupów z działem zakupów
  • Kontrola rozpoczęcia i zakończenia produkcji wszystkich części (zespołów i komponentów); ustalanie terminu wymiany oraz transportu między zakładami
  • Ustawianie i obsługa łańcucha zastępczego wszystkich nadających się do sprzedaży części
  • Przetwarzanie zamówień przy potwierdzaniu wymagań klienta
  • Monitorowanie wycofanych części oraz ustawianie ich jako nieaktywnych i historycznych
  • Wspieranie konsolidacji produktów w odniesieniu do rzeczywistego użytkowania i środków monitorowania
  • Planowanie zamówienia na zużycie pozostałych zapasów
  • Złomowanie zapasów

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość systemu SAP (dane podstawowe, BOM, przetwarzanie zamówień, planowanie materiałów i produkcji, zakupy)
  • Doświadczenie w produkcji i planowaniu materiałów
  • Znajomość języka angielskiego na zaawansowanym poziomie
  • Wiedza z zakresu normy IATF
  • Znajomość APQP
  • Doświadczenie w zarządzaniu cyklem życia produktu
  • Zaawansowana znajomość MS Excel

Oferujemy:

  • Pracę w firmie, która daje duże możliwości rozwoju i kariery
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość podniesienia kwalifikacji przez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość poznania i rozwoju innowacyjnych rozwiązań w branży Automotive
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Eberspächer Climate Control Systems Sp. z.o.o. z siedzibą w Godzikowicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Eberspächer Climate Control Systems Sp. z.o.o. z siedzibą w Godzikowicach 50p, 55-200 Oława. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy