Oferta pracy

Administrator Zmian Technicznych

DRÄXLMAIER

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie cyfrowej archiwizacji omawianych zmian i związanych z tym procesem dokumentów, w programie CMH

  • Udział w spotkaniach projektowych poświęconych omawianym zmianom

  • Terminowe wprowadzanie danych dotyczących projektowanych części w celu stworzenia ofert dla klienta

  • Dopilnowanie jakości i zgodności wprowadzanych danych

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego

  • Dobra znajomość Microsoft Office

  • Samodzielność i dokładność w rozwiązywaniu powierzonych zadań

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w firmie, która jest światowym liderem w branży motoryzacyjnej

  • Ciekawą prace w międzynarodowym środowisku, wyjazdy do zagranicznych oddziałów

  • Rozwój zawodowy – szkolenia, kursy językowe (angielski, niemiecki)

  • Elastyczny czas pracy

  • Bogaty pakiet socjalny (bonusy na święta, wakacje pod gruszą, ubezpieczenie grupowe)

  • Nowy wyjątkowo bogaty pakiet benefitów Kafeteria MyBenefit, w tym m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

Oferujemy ekscytujące miejsca pracy w rodzinnej firmie, z ponad 70 000 entuzjastów motoryzacji w ponad 20 krajach.

Czekamy na Twoje zgłoszenie online!

Twoja osoba kontaktowa: Patrycja Kurzeja

Numer telefonu: +48324283419

DRÄXLMAIER

Marka DRÄXLMAIER jest gwarantem innowacji i liderem na rynku motoryzacyjnym od ponad 60 lat. Każdego dnia ponad 75 000 pracowników w ponad 20 krajach na całym świecie projektuje i produkuje m. in. nowoczesne i ekskluzywne elementy wyposażenia wnętrz samochodowych i wiązki elektryczne. Naszymi Klientami są producenci samochodów z sektora Premium.

Przewiń do profilu firmy