Administratorka/Administrator aplikacji (Linux)

mBank

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

mBank

Prosta 18

Śródmieście

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Linux

  • Kubernetes

  • Ansible

  • Docker

  • Nagios

  • Zabbix

  • Splunk

System operacyjny

O projekcie

Cześć! Jesteśmy kilkunastoosobowym, doświadczonym zespołem administratorów aplikacji dla najchętniej wybieranego w Polsce biura maklerskiego obsługującego klientów indywidualnych. Wdrażamy, utrzymujemy i wspieramy rozwój oprogramowania od dostawców zewnętrznych. Realizujemy wiele projektów biznesowych i nieustannie się rozwijamy.

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja i utrzymanie środowisk na systemach operacyjnych Linux (Redhat), oraz serwerach aplikacyjnych Oracle WebLogic, JBoss

  • Monitorowanie wydajności, wykrywanie anomalii i reakcja na incydenty

  • Automatyzacja powtarzalnych czynności administracyjnych (bash,ansible).

  • Rozwijanie monitoringu za pomocą narzędzi Nagios, Zabbix, Splunk, Grafana, Dynatrace

  • Administracja i utrzymanie aplikacji biura maklerskiego

  • Utrzymanie serwerów aplikacyjnych (Tomcat, Jboss)

Nasze wymagania

  • Znajomość systemów operacyjnych Linux (dowolna dystrybucja)

  • Znajomość tematyki zagadnień sieciowych i protokołu TCP/IP

  • Zdolność analitycznego myślenia oraz umiejętność pracy zespołowej w zespole rozproszonym

  • Praktyczna znajomości środowiska Java – serwery aplikacyjne (Oracle Weblogic lub JBoss), Weblogic JMS lub innych systemów kolejkowych np. Apache ActiveMQ, Apache Kafka, IBM MQ.

  • Doświadczenie w troubleshooting’u (analiza od warstwy aplikacyjnej/biznesowej do systemowej)

  • Znajomość narzędzi do automatyzacji zarządzania oprogramowaniem np. Ansible oraz zagadnień z zakresu konteneryzacji (Docker, Kubernetes)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Zapoznamy się z Twoim CV.

2

Spotkasz się z menadżerem oraz rekruterem (online)

3

Damy znać, jak Ci poszło - trzymamy kciuki za ofertę!

mBank

Mamy unikalną kulturę organizacyjną, a wyróżniają nas ludzie! Tworzymy aplikacje webowe, mobilne i narzędzia technologiczne, z których skorzystało już ponad 5,5 mln naszych klientów. Cenimy poczucie stabilności i bezpieczeństwa, możliwości rozwoju oraz... swój czas – w pracy i po pracy.

Przewiń do profilu firmy