Logo Pracuj.pl

Advanced Manufacturing Engineer

Pracuj.pl dla FirmO firmie

  • Kostrzyn nad Odrą
    Kostrzyn nad Odrą, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i wdrażanie nowych procesów i technologii
  • Planowanie procesów i zasobów dla nowych projektów (w tym opracowanie budżetów)
  • Zamawianie i implementacja nowych maszyn i narzędzi
  • Rozwój lokalnej sieci dostawców maszyn i oprzyrządowania
  • Analiza i optymalizacja czasów i procesów produkcyjnych
  • Nadzorowanie obciążenia i zdolności maszyn produkcyjnych
  • Odbiory techniczne maszyn, narzędzi i procesów lokalnie i u dostawców

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B2/C1
  • Doświadczenie w procesie produkcji
  • Znajomość AutoCAD
  • Znajomość podstawowych narzędzi optymalizacyjnych oraz dokumentacji procesowej (FMEA, Flow chart’y etc.)
  • Praktyczna wiedza z zakresu projektowania procesów wytwórczych

Mile widziane

  • Uprawnienia elektryczne do 1kV
  • Znajomość sterowników Siemens S7
  • Znajomość środowiska Simatic Step 7

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet socjalny
  • ubezpieczenie grupowe

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Etapy rekrutacji

1

Nasi rekruterzy dokonają selekcji CV

2

Rekruter przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę kwalifikacyjną

3

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do pracodawcy

4

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

5

Jeżeli Pracodawca jest na TAK, skontaktuje się z Tobą

Pracuj.pl dla Firm

Naszym Klientem jest firma Magna, która zajmuje się technologiami mobilności i jest jednym z największych światowych dostawców branży motoryzacyjnej. Firma jest światowym liderem w rozwoju i produkcji wysokiej jakości systemów oświetleniowych, z doświadczeniem w zakresie reflektorów, świateł tylnych i małego oświetlenia.

Advanced Manufacturing Engineer, Kostrzyn nad Odrą