Oferta pracy

Advertising Project Team Leader

Allegro O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 19 sie 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz odpowiadać za opracowanie i realizację Projektów Specjalnych dla największych marek współpracujących z Allegro

  • Poprowadzisz dynamicznie rozwijający się zespół Project Manager’ów (5 osób)

  • Rozwiniesz istniejące i wdrożysz nowe procesy niezbędne do realizacji zakładanych celów oraz do monitoringu bieżących wyników zespołu

  • Jako Lider zespołu odpowiesz za zatrudnienie, wdrażanie i rozwój podległych współpracowników

  • Będziesz odpowiadać za realizację celów projektowych i budżetowych zespołu

  • Rozwiniesz obszar projektów specjalnych dla międzynarodowych sprzedawców

Nasze wymagania

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami realizującymi kampanie reklamowe

  • Bardzo dobra znajomość digital marketingu

  • Znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem e-commerce oraz rozumienie mechanizmyów funkcjonowania handlu internetowego

  • Myślenie analityczne i wyciąganie wniosków z danych, umiejętność planowania i egzekwowania strategii rozwoju, planowania i rozliczania budżetu

  • Sprawne komunikowanie się językiem angielskim (poziom C1)

  • Samodzielność w działaniu, skoncentrowanie na wynikach

  • Doświadczenie w zarządzaniu procesami i wieloma projektami równolegle

  • Umiejętność i cheć dbania o rozwój członków swojego zespołu, angażowanie pracowników w podejmowanie decyzji

  • Znajomość z praktyki takie narzędzia, jak: Asana, JIRA, Salesforce (mile widziane)

To oferujemy

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Jako lider zespołu Project Manager’ów będziesz mieć istotny wpływ na rozwój najbardziej rozpoznawalnej platformy e-commerce w Polsce

  • Otrzymasz dużą autonomię w organizacji pracy swojego zespołu; zachęcamy do ciągłego rozwoju i testowania nowych rzeczy

  • Będziesz odpowiadać za kierowanie pracą zespołu, który stanowi ważną część Allegro

  • Będziesz współpracować z wieloma działami w Allegro (marketing, commerce, PR, CSR, itp.)

  • Rozwiniesz skrzydła na samodzielnym, kreatywnym stanowisku, mając realny wpływ na wynik finansowy Reklamy Allegro

  • Zyskasz realny wpływ na rynek reklamy w Polsce (najszybciej rosnącym segmencie rynku)

  • Będziesz pracować przy innowacyjnych rozwiązaniach reklamowych opartych na najnowszych i skalowalnych technologiach, które oferowane są największym oraz globalnym markom

  • Masz szansę stać się częścią zespołu budującego marketplace, który dla około 80% Internautów jest pierwszym wyborem zakupów w sieci, a miesięcznie ma ponad 20 mln realnych użytkowników