Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Radca Prawny

Bochenek i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp. k.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie pism procesowych w postępowaniu cywilnym, informacji prawnych i innych dokumentów związanych z działalnością Kancelarii

  • udział w rozprawach,

  • analizowanie i kompletowanie dokumentacji niezbędnej do prowadzenia sprawy,

  • kontakt z Klientem,

Nasze wymagania

  • uprawnienia zawodowe adwokata/radcy prawnego, rozpoczęta aplikacja adwokacka/ radcowska,

  • dobra znajomość prawa cywilnego oraz procedury cywilnej,

  • doświadczenie zawodowe w dochodzeniu roszczeń od podmiotów rynku finansowego będzie dodatkowym atutem,

  • umiejętność samodzielnego sporządzania pism procesowych,

  • umiejętność ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem,

  • zdolność analitycznego myślenia.

To oferujemy

  • umowa B2B,

  • możliwość pracy nad ciekawymi projektami,

  • ruchome godziny pracy (rozpoczęcie pracy w godzinach 7:00-11:00),

  • praca zdalna / biurowa w systemie 3/2 (możliwość indywidualnego ustalenia),

  • prywatna opieka medyczna EnelMed,

  • wyjścia/imprezy integracyjne,

  • firma przyjazna osobom z niepełnosprawnościami,

Bochenek i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp. k.

Bochenek i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp. k. z siedzibą we Wrocławiu w związku z dynamicznym rozwojem i planowanym rozpoczęciem działania biur terenowych poszukuje kandydatów na stanowisko: Adwokat/Radca Prawny/Aplikant

Przewiń do profilu firmy

Rekrutację możemy zakończyć przed upływem terminu publikacji ogłoszenia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.