Logo Pracuj.pl

Radca Prawny

Bochenek i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp. k.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie pism procesowych w postępowaniu cywilnym, informacji prawnych i innych dokumentów związanych z działalnością Kancelarii
  • udział w rozprawach,
  • analizowanie i kompletowanie dokumentacji niezbędnej do prowadzenia sprawy,
  • kontakt z Klientem,

Nasze wymagania

  • uprawnienia zawodowe adwokata/radcy prawnego, rozpoczęta aplikacja adwokacka/ radcowska,
  • dobra znajomość prawa cywilnego oraz procedury cywilnej,
  • doświadczenie zawodowe w dochodzeniu roszczeń od podmiotów rynku finansowego będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność samodzielnego sporządzania pism procesowych,
  • umiejętność ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem,
  • zdolność analitycznego myślenia.

To oferujemy

  • umowa B2B,
  • możliwość pracy nad ciekawymi projektami,
  • ruchome godziny pracy (rozpoczęcie pracy w godzinach 7:00-11:00),
  • praca zdalna / biurowa w systemie 3/2 (możliwość indywidualnego ustalenia),
  • prywatna opieka medyczna EnelMed,
  • wyjścia/imprezy integracyjne,
  • firma przyjazna osobom z niepełnosprawnościami,

Bochenek i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp. k.

Bochenek i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp. k. z siedzibą we Wrocławiu w związku z dynamicznym rozwojem i planowanym rozpoczęciem działania biur terenowych poszukuje kandydatów na stanowisko: Adwokat/Radca Prawny/Aplikant

Rekrutację możemy zakończyć przed upływem terminu publikacji ogłoszenia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Aktualne oferty pracodawcy
BIWKRP/05/2021

Radca Prawny, Warszawa