Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Adwokat/Radca Prawny do Działu Prawnego

Balcia Insurance SE Spółka europejska Oddział w PolsceO firmie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Balcia Insurance SE Spółka europejska Oddział w Polsce

Aleje Jerozolimskie 136

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • bieżące i kompleksowe wsparcie Działu Prawnego i Zarządu;

  • przygotowywanie projektów umów oraz innych czynności prawnych zawieranych przez zakład ubezpieczeń, jak też regulacji wewnętrznych oraz uchwał podejmowanych przez organy statutowe zakładu ubezpieczeń;

  • sporządzanie opinii prawnych i analiz, udzielanie porad prawnych;

  • wsparcie prawne w bieżącej działalności zakładu ubezpieczeń;

  • wykonywanie innych zadań zleconych w ramach działalności Działu Prawnego.

Nasze wymagania

  • tytuł zawodowy adwokata lub radcy prawnego;

  • minimum 3 letnie doświadczenie w świadczeniu usług prawnych, w tym co najmniej 2 lata doświadczenia w obsłudze zakładów ubezpieczeń;

  • dobra znajomość prawa ubezpieczeniowego, prawa ochrony danych osobowych;

  • dobra znajomość języka angielskiego;

  • dobra znajomość programów MS Office;

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

  • terminowość, zaangażowanie, dokładność.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej organizacji, w przyjaznej atmosferze ze zgranym i doświaczonym zespołem;

  • możliwość rozwoju;

  • wsparcie ze strony profesjonalistów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Balcia Insurance SE jest międzynarodową firmą z 25-letnim doświadczeniem w branży ubezpieczeniowej. Firma działa na rynku europejskim poprzez oddziały w Polsce, Niemczech, Francji oraz na Litwie.

Przewiń do profilu firmy

Cechują Cię kompetencja i zdeterminowanie? Na sali sądowej czujesz się jak ryba w wodzie? Chcesz dołączyć do zespołu i wraz z nim czerpać satysfakcję z wykonanej pracy? Jeśli TAK – szukamy właśnie Ciebie!

Kontakt:

  • zapraszamy do przesyłania CV za pośrednictwem przycisku aplikowania;

  • jesteśmy wdzięczni za każde zgłoszenie, jednak skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami;

  • więcej informacji o firmie znajdziesz tutaj: balcia.pl