Logo Pracuj.pl

Adwokat / Radca prawny (Dział Prawa Cywilnego)

FILIPIAK BABICZ LEGAL sp.k.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

FILIPIAK BABICZ LEGAL sp.k.

Grunwaldzka 38

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • budowanie trwałych relacji z Klientami Kancelarii,
  • doradztwo prawne w zakresie czynności związanych z działalności Kancelarii,
  • przygotowanie pism w toku postępowania przedsądowego i sądowego,
  • analiza akt sprawy i podejmowanie czynności uzasadnionych stanem sprawy,
  • reprezentowanie Klientów Kancelarii przed sadami

Nasze wymagania

  • szukasz przestrzeni na rozwój zawodowy i osobisty, bo masz potrzebę ciągłego uczenia się i podnoszenia swoich kwalifikacji w zakresie prowadzenia zaawansowanych procesów cywilnych,
  • specjalizujesz się w:
  • audytach nieruchomości,
  • transakcjach nabycia nieruchomości i porządkowanie stanu prawnego nieruchomości.
  • postępowaniach administracyjnych związanych z regulowaniem stanu nieruchomości,
  • procesach sądowych (cywilne i gospodarcze) oraz postępowaniach egzekucyjnych,
  • obsłudze przedsiębiorców, w tym banków i firm leasingowych,
  • audytach wierzytelności bankowych i ich zabezpieczeń,
  • transakcjach nabycia portfeli wierzytelności bankowych.
  • przejawiasz inicjatywę wspierającą podejmowanie decyzji, bo skutecznie i racjonalnie identyfikujesz ryzyka oraz potrzeby Klienta,
  • umiejętnie zarządzasz swoim czasem i delegujesz zadania pracując z dużą ilością informacji,
  • znasz język angielski (w tym terminologię prawniczą) w stopniu pozwalającym na skuteczne prowadzenie projektów oraz profesjonalne budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z Klientami

To oferujemy

  • pracę wśród energicznych i ambitnych ludzi,
  • koleżeńską atmosferę,
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa B2B),
  • możliwość rozwoju zawodowego pod nadzorem doświadczonych prawników,
  • prowadzenie ciekawych, rozwijających, wielowątkowych projektów merytorycznych,
  • lektoraty z języka angielskiego, niemieckiego, dofinansowanie do karty Multisport oraz ubezpieczenia medycznego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne

FILIPIAK BABICZ LEGAL sp.k. jest drugą kancelarią w Polsce pod względem tempa wzrostu w latach 2013-2018, liderem w kategorii „Prawo karne dla biznesu” i rekomendowaną kancelarią w kategorii „Fuzje, przejęcia, restrukturyzacje i upadłości” (według rankingu Rzeczpospolitej). Kancelaria zapewnia zarówno bieżącą obsługę prawną jak i specjalizuje się w trudnych, i skomplikowanych sprawach gospodarczych, karnych oraz restrukturyzacjach.

Kancelarię tworzy ponad 60 osobowy zespół wyspecjalizowanych adwokatów i radców prawnych, w tym pracowników naukowych Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, aplikantów adwokackich i radcowskich oraz prawnicy i asystenci. W stałym wymiarze współpracujemy z doradcami podatkowymi, biegłym rewidentem, rzecznikami patentowymi oraz specjalistami z dziedziny zamówień publicznych oraz własności przemysłowej.

Nasi prawnicy są ekspertami Banku Światowego, członkami międzynarodowych stowarzyszeń prawniczych (Insol) oraz British Polish Chamber of Commerce, a także członkami Ministerialnych Zespołów Legislacyjnych.

Adwokat / Radca prawny (Dział Prawa Cywilnego), Grunwaldzka 38, Poznań