Logo Pracuj.pl

Adwokat - Radca Prawny (in-house)

DL Invest Group PM S.A.O firmie

  • Katowice, śląskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

DL Invest Group PM S.A.

Wrocławska 54

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja umów z każdego departamentu Spółki pod kątem ich zgodności z obowiązującymi przepisami prawa oraz interesu Spółki, w tym umów najmu, umów o roboty budowlane itd.;
  • Negocjacje umów z podmiotami zewnętrznymi;
  • Przygotowanie dokumentacji dla Zarządu i Rady Nadzorczej;
  • Bieżąca obsługa prawna Spółki, opiniowanie i tworzenie pism oraz umów;
  • Reprezentowanie firmy w instytucjach zewnętrznych;
  • Prowadzenie skutecznych działań windykacyjnych, przygotowywanie pism procesowych;
  • Ustalanie strategii działania dla przyjętych spraw.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte jako prawnik in-house;
  • Wpis na listę adwokatów bądź radców prawnych i posiada pełne uprawnienia do samodzielnego wykonywania zawodu;
  • Praktyczne doświadczenie w zakresie prawa budowlanego, obrotu nieruchomościami komercyjnymi;
  • Samodzielność, terminowość, rzetelność, odpowiedzialność za powierzone zadania oraz pełnioną funkcję;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Mile widziane

  • Znajomość prawa bankowego z naciskiem na finansowanie inwestycji, znajomość standardu umów LMA.

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki pracy;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych;
  • Współpracę przy ciekawych, prestiżowych projektach;
  • Rozwój w zakresie wiedzy i umiejętności działania branży, funkcjonowania i obsługi Grupy Kapitałowej;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Docelowo wieloletnią pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji finansowej, określonej misji i strategii dalszego rozwoju i ekspansji.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne

DL Invest Group od ponad 10 lat realizuje inwestycje na rynku nieruchomości komercyjnych, zarządzając portfelem nieruchomości o wielkości 2 000 000 m2, w skład których wchodzą:

• centra logistyczne

• kompleksy biurowo-usługowe typu mixed-use

• obiekty handlowe

Przyjęta strategia pozwala nam na dynamiczny, ale jednocześnie stabilny rozwój. Nie byłby on jednak możliwy, gdyby nie grono wykwalifikowanych Pracowników, którzy są najcenniejszym kapitałem naszej firmy.

Adwokat - Radca Prawny (in-house), Wrocławska 54, Katowice