Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Adwokat / Radca prawny

"JZP KANCELARIA ADWOKACKA" JAROSZ - ZUGAJ, ZIAJA - PISULA, ZUGAJ I PARTNERZY SP.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie opinii prawnych z zakresu obsługiwanych przez Kancelarię Klientów i projektów,

  • reprezentacja Klientów Kancelarii w postępowaniach sądowych i administracyjnych,

  • przygotowywanie pism procesowych,

  • analiza projektów umów, pism i uzgodnień,

  • świadczenie pomocy prawnej na rzecz Klientów Kancelarii w miejscach i terminach przez nich wskazanych,

  • realizacja innych zadań powierzonych przez Partnerów Kancelarii.

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe w zakresie obsługi podmiotów gospodarczych lub jednostek administracji publicznej,

  • bardzo dobra organizacja pracy, sumienność i odpowiedzialność

  • umiejętność samodzielnego działania, samoorganizacji i umiejętność rozwiązywania problemów,

  • dyspozycyjność (40 godzin tygodniowo),

  • nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista,

  • swobodne posługiwanie się aplikacjami pakietu MS Office (Word, Excel) oraz pocztą elektroniczną,

  • podstawowa zdolność w zakresie obsługiwania urządzeń biurowych.

Mile widziane

  • doświadczenie w zakresie prawa zamówień publicznych oraz projektów infrastrukturalnych,

  • znajomość języka angielskiego,

  • dysponowanie samochodem z możliwością wykorzystania go na cele służbowe.

To oferujemy

  • interesującą i pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie,

  • stałą współpracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • możliwość zdobycia wiedzy i rozwoju zawodowego,

  • przyjazną atmosferę w zgranym Zespole.

  • Benefity

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

"JZP KANCELARIA ADWOKACKA" JAROSZ - ZUGAJ, ZIAJA - PISULA, ZUGAJ I PARTNERZY SP.

Jesteśmy Kancelarią specjalizującą się w obsłudze prawnej podmiotów sektora prywatnego i publicznego. W szczególności specjalizujemy się w obsłudze: projektów infrastrukturalnych, funduszy unijnych, zamówień publicznych oraz obsłudze jednostek administracji publicznej. Doradzamy Klientom we wszystkich aspektach prowadzonej przez nich działalności, włącznie z reprezentacją w postępowaniach sądowych i administracyjnych. W naszej pracy stawiamy na indywidualne podejście do każdego Klienta oraz kompleksową obsługę procesów organizacyjnych i prawnych.

Przewiń do profilu firmy