Logo Pracuj.pl

Adwokat/Radca Prawny/Prawnik procesowy

Bochenek i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp. k.O firmie

  • Płock
    Płock, mazowieckie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • udział w rozprawach stacjonarnych i zdalnych,
  • analizowanie dokumentacji niezbędnej do prowadzenia sprawy,
  • kontakt z Klientem przed rozprawą,

Nasze wymagania

  • uprawnienia zawodowe adwokata/radcy prawnego, aplikacja adwokacka/ radcowska, 2 i 3 rok,
  • dobra znajomość prawa cywilnego oraz procedury cywilnej,
  • doświadczenie zawodowe w dochodzeniu roszczeń od podmiotów rynku finansowego będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie procesowe w sprawach cywilnych,
  • umiejętność ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem,
  • zdolność analitycznego myślenia.

To oferujemy

  • pakiet szkoleń wdrożeniowych - szkolenia wprowadzające i merytoryczne, także w formie zdalnej,
  • dostęp do programów motywacyjnych opartych na klarownych zasadach,
  • możliwość awansu w strukturach kancelarii,
  • jesteśmy elastyczni - w naszej kancelarii możesz dostosować godziny pracy do Twoich potrzeb,
  • w naszym teamie naprawdę się lubimy, spędzamy ze sobą czas także po pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • pikniki rodzinne

Rekrutację możemy zakończyć przed upływem terminu publikacji ogłoszenia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Bochenek i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp. k.

Bochenek i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych to jedna z największych kancelarii w Polsce świadcząca usługi prawne na terenie całego kraju. Nasza siedziba mieści się we Wrocławiu, ale posiadamy także liczne biura terenowe, zlokalizowane w Warszawie, Krakowie, Bydgoszczy, Poznaniu, Katowicach i Łodzi. Działalność kancelarii koncentruje się na wspieraniu i reprezentowaniu konsumentów w prowadzeniu sporów z podmiotami rynku finansowego.

Naszą misją jest wyrównywanie asymetrii w sporach Frankowiczów z bankami, dając konsumentom wsparcie w zakresie pomocy prawnej, która ukierunkowana jest na usunięcie nieuczciwych zapisów umownych z treści umowy lub doprowadzenie do stwierdzenia przez sąd nieważności umowy kredytowej. W oparciu o analizę dotychczasowego orzecznictwa oraz ochronę interesu konsumenta zagwarantowaną przez liczne organy, nasi klienci osiągają na tej płaszczyźnie liczne sukcesy.

Wychodząc naprzeciw obecnej sytuacji, dajemy możliwość pracy zdalnej, zapewniając tym samym komfort naszym pracownikom. Nasi klienci również w ostatnim okresie docenili nowoczesne sposoby komunikacji.

Aktualne oferty pracodawcy
BIWKRP/06/2022

Adwokat/Radca Prawny/Prawnik procesowy, Płock