Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Adwokat - Radca prawny

ZAMMLER Polska Sp. z o.o.

  • 3 Maja 8
    Pruszków, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Specjalista

3 Maja 8

Pruszków

ZAMMLER GROUP

Firmy grupy ZAMMLER świadczą pełen zakres usług logistycznych dla wszystkich rodzajów transportu, magazynowania ładunków, odpraw celnych, oraz operacji eksportowo-importowych.

ZAMMLER jest pierwszym ukraińskim 3PL operatorem.Za czas pracy weszliśmy do piątki najlepszych ukraińskich przedsiębiorstw w swojej branży.

Przedstawicielem w Polsce jest firma Zammler Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Pruszkowie, oferująca pełny zakres usług w dziale organizacji przewozów ładunków na terenie UE.

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie i weryfikowanie umów oraz dokumentów formalno - prawnych
  • Bieżące doradztwo prawne dla wszystkich działów Spółki
  • Obsługa spraw na etapie postępowania przedsądowego, sądowego, egzekucyjnego
  • Przygotowywanie opinii i rekomendacji prawnych.
  • Bieżące monitorowanie zmian w przepisach i aktach prawnych mających wpływ na funkcjonowanie Spółki
  • Prowadzenie skutecznych działań windykacyjnych, przygotowywanie pism procesowych;
  • Reprezentowanie firmy w instytucjach zewnętrznych;

Nasze wymagania:

  • Uprawnienia Radcy Prawnego lub Adwokata
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku prawnika lub adwokata
  • Wiedza praktyczna z różnych dziedzin prawa, w szczególności: prawa spółek, prawa pracy, prawa administracyjnego, prawa transportowego oraz prawa umów
  • doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych oraz pozasądowych,
  • Wykształcenie wyższe prawnicze
  • Tytuł zawodowy radcy prawnego lub adwokata
  • Odpowiedzialności, dokładności i rzetelności
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • wysoka kultury osobistej;
  • Odpowiedzialność za wykonywane zadania

Ogłoszenie archiwalne