Oferta pracy

ID ogłoszenia: 09042021
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zamieszczonych w przesłanym CV i liście motywacyjnym, przez Administratora moich danych osobowych, tj.: Rączkowski, Kwieciński Adwokaci spółka partnerska (numer KRS 0000265215), w celach związanych z procesami rekrutacji prowadzonym aktualnie oraz w przyszłości przez Administratora.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
RK Legal

Adwokat / Radca prawny w Departamencie Wsparcia Biznesu

RK Legal O firmie

RK Legal

Plac Konesera 10a

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz prowadzić obsługę prawną spraw Klientów Kancelarii.

  • Sporządzać pisma procesowe, wnioski oraz opinie.

  • Reprezentować Klientów Kancelarii przed sądami powszechnymi i innymi organami.

Nasze wymagania

  • Jesteś na m.in. II rok aplikacji?

  • Posiadasz m.in. II letnie doświadczenie zawodowe w dziale procesowym?

  • Komunikatywnie posługujesz się j. angielskim w mowie i w piśmie ? (warunek konieczny),

  • Posiadasz bardzo dobrą znajomość prawa pracy, prawa cywilnego oraz procedury cywilnej?

  • Potrafisz wykorzystać wiedzę w praktyce?

  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, rzetelność to Twoje mocne strony?

  • Jeśli odpowiedziałeś na powyższe pytania TAK - aplikuj do Nas już teraz!

Mile widziane

  • Dodatkowym atutem będzie praktyczne doświadczenie z indywidualnego i zbiorowego prawa pracy.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B,

  • Pracę dla lokalnych i międzynarodowych marek,

  • Doceniamy ambicję i profesjonalizm – gwarantujemy szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz możliwość Rozwoju w strukturach firmy, adekwatnie do umiejętności i predyspozycji,

  • Jesteśmy młodym, ambitnym zespołem, który nie boi się wyzwań i chętnie dzieli się wiedzą,

  • Lubimy prace zespołową, ale rozwijamy też samodzielność – szybko otrzymasz własne projekty, które Będziesz realizować czerpiąc z doświadczeń swojego zespołu,

  • Nasza siedziba mieści się w Centrum Praskim Koneser i jest świetnie skomunikowana z centrum miasta i innymi dzielnicami,

  • Oferujemy pakiet benefitów, w tym opiekę medyczną.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

RK Legal

Kancelaria RK Legal od 2006 roku świadczy kompleksowe usługi prawne dla biznesu. Pod szyldem RK Legal skupiamy spółki wspierające przedsiębiorców w kwestiach prawnych, zarządzania portfelami wierzytelności oraz ochrony danych osobowych. Zespół kancelarii liczy dziś łącznie ponad 120 osób.

Należymy do międzynarodowej sieci kancelarii Euro Collect Net Lawyers, dzięki czemu wspieramy działalność naszch Klientów na terenie UE i poza jej granicami. Jesteśmy także członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych, International Association of Young Lawyers oraz Polskiej Rady Centrów Handlowych.

Przewiń do profilu firmy

Zespół Departamentu Wsparcia Biznesu prowadzi bieżącą obsługę prawną Klientów korporacyjnych głównie z branży finansowej, leasingowej, automotive, farmaceutycznej i medycznej, produkcyjnej, IT oraz eventowej.