Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Adwokat/Radca prawny w zespole prawa energetycznego i obsługi prawnej zakładów przemysłowych

ELŻANOWSKI & PARTNERZY ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI SPÓŁKA PARTNERSKA

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Kancelaria Elżanowski & Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni sp. p. z siedzibą w Warszawie zatrudni Adwokata lub Radcę prawnego do zespołu specjalizującego się w prawie energetycznym i obsłudze prawnej zakładów przemysłowych.

Nasze wymagania

  • tytuł adwokata lub radcy prawnego

  • min. 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu samodzielnej obsługi z zakresu prawa energetycznego

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, ze szczególnym uwzględnieniem terminologii prawniczej

  • samodzielna realizacja zleceń dla klientów kancelarii, w tym przede wszystkim w zakresie sporządzania opinii i informacji prawnych, projektów umów oraz przygotowywania projektów pism procesowych, udziale w negocjacjach oraz reprezentowaniu klientów kancelarii przed sądami oraz organami administracji rządowej i samorządowej

  • doświadczenie w zakresie legislacji (stanowiło będzie dodatkowy atut)

  • wysokie zdolności interpersonalne

  • zaangażowanie, dyspozycyjność i gotowość do rozwoju zawodowego

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki współpracy i wynagrodzenia

  • stabilne zatrudnienie

  • możliwość rozwoju zawodowego w renomowanej kancelarii prawnej

  • rozwój kompetencji i zdobycie doświadczenia zawodowego

  • możliwość wykonywania zleceń w trybie zdalnym

Jesteśmy zespołem ekspertów prawnych specjalizującym się w tworzeniu zorientowanych na realizację celów rozwiązań prawnych dla biznesu. Kancelaria zajmuje się m.in. obsługą transakcji gospodarczych, prowadzeniem sporów gospodarczych, a także doradztwem dla przedsiębiorstw działających w sektorach regulowanych. Działamy na rzecz klientów polskich i zagranicznych.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy prosimy o nadsyłanie CV wraz ze zdjęciem oraz listem motywacyjnym poprzez przycisk aplikowania.

Zastrzegamy możliwość udzielenia odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.