Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Adwokat / Radca Prawny

KALTER Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca, kompleksowa obsługa spółki,

  • sporządzanie umów z wykonawcami,

  • sporządzanie pozwów, odpowiedzi na pozwy, opinii prawnych, pism w toku postępowania, wniosków egzekucyjnych, pism w toku prowadzonej egzekucji,

  • nadzorowanie postępowań sądowych i egzekucyjnych,

  • udział w rozprawach,

  • udział w negocjacjach z inwestorami i wykonawcami

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej lub firmie budowlanej jako prawnik wewnętrzny,

  • dobra znajomość prawa cywilnego, procedury cywilnej oraz prawa budowlanego,

  • znajomość zagadnień dotyczących procesów inwestycyjnych oraz wykonawstwa zastępczego,

  • sprawne i swobodne wykorzystywanie do pracy narzędzi MS Office,

  • dokładność i dobra organizacja pracy, dyspozycyjność,

  • komunikatywność, otwartość w relacjach z innymi pracownikami, umiejętność pracy w zespole,

  • możliwość podjęcia współpracy od maja 2021 r.

To oferujemy

  • umowa B2B,

  • korzystne warunki i zasady pracy w przyjaznym i profesjonalnym środowisku,

  • wyzwania i możliwości samorealizacji,

  • szkolenia oraz możliwości rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się Grupie Kapitałowej