Oferta pracy

Adwokat/Radca Prawny

PreZero Polska Sp. z o.o.

  • Zawodzie 5, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Zawodzie 5

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo prawne związane z bieżącą działalnością Spółki.

  • Przygotowywanie pism, oświadczeń i innych dokumentów związanych z prowadzoną przez Spółkę działalnością.

  • Redagowanie, opiniowanie i weryfikacja umów.

  • Prowadzenia postępowań cywilnych i administracyjnych oraz spraw z zakresu prawa pracy i zamówień publicznych, w tym zastępstwo procesowe przed sądami, urzędami i organami administracji.

  • Sporządzanie pism procesowych.

  • Prowadzenie spraw korporacyjnych (przygotowywanie uchwał organów Spółki, wewnętrznych regulacji itp.), również w języku angielskim.

  • Udział w negocjacjach.

  • Przygotowanie dokumentów koniecznych do przeprowadzenia zgromadzeń wspólników oraz przygotowanie wniosków do KRS.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w obsłudze korporacyjnej spółek jako prawnik wewnętrzny lub w kancelarii;

  • Uprawnienia radcy prawnego lub adwokata;

  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość prawa cywilnego, kodeksu spółek handlowych, prawa administracyjnego, prawa zamówień publicznych;

  • Znajomość ustawy prawo ochrony środowiska, ustawy o odpadach, ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach będzie dodatkowym atutem;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym (C1);

  • Dobra organizacja pracy;

  • Nastawienie na jakość i rzetelność wykonywanej pracy;

  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole.

To oferujemy

  • Współpracę w ramach kontraktu B2B;

  • Udział w szkoleniach branżowych/zawodowych;

  • Dofinansowanie przez pracodawcę nauki (np. języki obce);

  • Prywatną opiekę medyczną oraz grupowe ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę;

  • Prywatną opiekę medyczną dla Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach;

  • Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach.

  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

PreZero jest jednym z wiodących dostawców usług w zakresie gospodarki odpadami

i ochrony środowiska. Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy dlatego, że zatrudniamy najlepszych ludzi. Pora powiększyć nasz zespół! Poszukujemy zaangażowanych pracowników, którzy potrafią szybko dostosować się do zmieniających się wyzwań naszego rynku, chcą pracować w ekscytującym, obiecującym oraz innowacyjnym środowisku i rozwijać się razem z nami.

Przewiń do profilu firmy