Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Adwokat - Radca Prawny

LWW ŁYSZYK WESOŁOWSKI I WSPÓLNICY sp.k.

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Mokotowska 40

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • doradztwo dla klientów biznesowych Kancelarii w obszarze szeroko pojętego rozwiązywania sporów

  • udział oraz zastępstwo procesowe w prowadzonych przez Kancelarię postępowaniach sądowych oraz innych postępowaniach przed organami ochrony prawnej

  • sporządzanie opinii prawnych dotyczących zasadności roszczeń oraz innych kwestii prawnych związanych z problematyką rozwiązywania sporów w obrocie gospodarczym

  • przygotowywanie strategii procesowych – samodzielnie lub we współpracy z pozostałymi członkami zespołu

Nasze wymagania

  • minimum dwuletnie doświadczenie w obszarze prawa procesowego i rozwiązywania sporów gospodarczych (w tym również z uwzględnieniem doświadczenia nabytego w okresie aplikacji)

  • doświadczenie w postępowaniach arbitrażowych lub w obszarze prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego będzie dodatkowym atutem

  • bardzo dobra znajomość prawa cywilnego oraz kodeksu postępowania cywilnego

  • analityczny sposób myślenia

  • entuzjazm i zaangażowanie

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego i pracy przy ciekawych projektach dla krajowych i międzynarodowych klientów

  • umowę o współpracę na zasadach wyłączności

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość współpracy w modelu hybrydowym (częściowy home office) w razie takich preferencji po stronie kandydata