Logo Pracuj.pl

Adwokat - Radca Prawny

Kancelaria Adwokacka adwokat Jacek Sosnowski - Adwokaci i Radcowie PrawniO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Kancelaria Adwokacka adwokat Jacek Sosnowski Adwokaci i Radcowie Prawni specjalizująca się w prowadzeniu sporów z bankami o tzw. kredyty we frankach poszukuje adwokata.

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe w kancelarii prawnej lub dziale prawnym,
  • uprawnienia adwokata,
  • osoby z doświadczeniem w prowadzeniu spraw "frankowych",
  • podjęcie się do prowadzenia spraw na różnym etapie postępowania sądowego,
  • dodatkowy atut: doświadczenie zawodowe w dochodzeniu roszczeń od podmiotów rynku finansowego,
  • zdolność do samodzielnego działania, analitycznego myślenia, praca pod presją czasu,
  • umiejętność budowania trwałych i efektywnych relacji z klientami,
  • bardzo dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • atrakcyjne, rynkowe wynagrodzenie i miłą atmosferę,
  • pracę w centrum Warszawy.
  • Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych poprzez przycisk Aplikuj.
  • Skontaktujemy się w z wybranymi Kandydatami.

O nas

Główny obszar działań Kancelarii to usługi prawne w następujących dziedzinach: tzw. kredyty we frankach, prawo finansowe, spory z bankami oraz instytucjami finansowymi, dochodzenie roszczeń z obligacji korporacyjnych.

Adwokat - Radca Prawny, Warszawa