Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Adwokat – Radca Prawny

CZUPAJŁO & CISKOWSKI KANCELARIA ADWOKACKA SPÓŁKA PARTNERSKAO firmie

  • Bagatela 10
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Specjalista

CZUPAJŁO & CISKOWSKI KANCELARIA ADWOKACKA SPÓŁKA PARTNERSKA

Bagatela 10

Warszawa

Kancelaria Adwokacka Czupajło & Ciskowski Sp.p. nawiąże stałą współpracę adwokatem - radcą prawnym posiadającym doświadczenie w sprawach związanych z tzw. kredytami frankowymi.

Oczekujemy ugruntowanej wiedzy w zakresie prawa cywilnego i procedury cywilnej, a także znajomości specyfiki tzw. spraw frankowych.

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja i opiniowanie dokumentacji,
  • analiza umów,
  • stała obsługa prawna klientów,
  • udział w postępowaniach sądowych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • pracę w zgranym zespole doświadczonych prawników,
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,
  • atrakcyjny system premiowy,

Wynagrodzenie: 4 000,00 - 8 000,00 zł - w zależności od kwalifikacji.

Forma zatrudnienia: B2B.

Ogłoszenie archiwalne