Adwokat - Radca prawny

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.12.2018
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 05.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KPP Kancelaria Baran & Pluta Sp. z o.o. Sp. k.

    zatrudni osobę na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • usługi prawne, w tym: przygotowanie i analiza dokumentacji prawnej, sporządzanie opinii, umów, protokołów i innych dokumentów, wspieranie Klientów w negocjacjach i realizacji transakcji,
    • analiza prawna sytuacji Klientów oraz sporządzanie wniosków o ogłoszenie upadłości, wniosków restrukturyzacyjnych,
    • przygotowywanie założeń umów spółek handlowych,

    Wymagania:

    • tytuł adwokata lub radcy prawnego,
    • doświadczenie zawodowe zdobyte w korporacji lub kancelarii,
    • bardzo dobra znajomość i co najmniej 3 lata praktyki w dziedzinie prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego, prawa handlowego i prawa gospodarczego
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) uwzględniająca terminologię prawniczą,
    • dobre umiejętności organizacyjne, dokładność, odpowiedzialność, zdolność do samodzielnej pracy, inicjatywa w działaniu
    • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, zdolność do analitycznego i logicznego myślenia.

    Oferujemy:

    • rzeczywiste możliwości rozwoju i awansu,
    • przyjazne i sprzyjające środowisko,
    • konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjne warunki zatrudnienia.

    O przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj prosimy osoby wyłącznie spełniające powyższe kryteria.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz.U.2016.922).

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do KPP Kancelaria Baran & Pluta Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Rozbrat 32 lok. 6 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    INFORMACJA OD PRACODAWCY/ADMINISTRATORA DANYCH
    Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez KPP Kancelaria Baran & Pluta Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Rozbrat 32 lok. 6 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”.
    W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.