Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Adwokat – Radca Prawny

Spring Professional Poland

  • Wrocław, dolnośląskie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Ekspert
  • rekrutacja zdalna

Dla naszego Klienta, stabilnej i rozwijającej się międzynarodowej kancelarii prawnej poszukujemy aktualnie zmotywowanych i otwartych na nowe doświadczenia kandydatów na stanowisko:

(Warszawa / Wrocław)

Zakres obowiązków:

  • Praca i bieżące doradztwo na projektach dla klientów z sektora nieruchomości (obrót nieruchomościami - nabywanie i zbywanie nieruchomości, umowy najmu, kontrakty budowlane, umowy w procesie inwestycyjnym)
  • Sporządzanie analizy prawnej oraz raportów due diligence dotyczących nieruchomości i spółek
  • Sporządzanie opinii prawnych, memorandów i prezentacji w zakresie prawa cywilnego, budowlanego, gospodarki nieruchomościami, udział w negocjacjach etc.
  • Kontakt z klientami lokalnymi i międzynarodowymi w zakresie realizowanych zadań
  • Kontakt z sądami oraz organami administracji podatkowej

Kluczowe wymagania:

  • Posiadanie uprawnień radcy prawnego lub adwokata
  • Doświadczenie w obsłudze prawnej procesu budowlanego i obrotu nieruchomościami
  • Umiejętność sporządzania pism w postępowaniu administracyjnym i sądowo administracyjnym, umów sprzedaży, najmu i dzierżawy i obsłudze procesu budowlanego, w szczególności w sporządzaniu umów o roboty budowlane
  • Znajomość prawa administracyjnego, w szczególności budowlanego i procesowego, a także zagadnień środowiskowych
  • Samodzielność i kreatywność w działaniu
  • Chęć rozwoju w obszarze prawa nieruchomości
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w organach administracyjnych oraz/lub zainteresowanie innym obszarem związanym z nieruchomościami lub obszarem regulacyjnym
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę w międzynarodowej i dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Realny wpływ na rozwój firmy i uczestnictwo w ciekawych projektach
  • Dostęp do wiedzy i kontakt z ekspertami z zakresu różnych dziedzin prawa
  • Perspektywę długoterminowej i stałej współpracy
  • Współpraca w przyjaznej, relacyjnej i otwartej atmosferze
  • Praca w oparciu o B2B lub umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i wiedzy kandydata, a także system bonusowy i benefity (opieka medyczna, kursy i szkolenia etc.)
  • Narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy)
  • Możliwość pracy zdalnej w wybrane dni w tygodniu

Jeśli ta propozycja pracy wydaje Ci się ciekawa do Twojego profilu zawodowego i jesteś gotowy na nowe doświadczenia, nie czekaj tylko prześlij do nas swoją aplikacje już teraz! Czekamy na Twoje CV!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne