Logo Pracuj.pl

Adwokat - Radca prawny

Kancelaria Adwokacka Adwokat Jakub AmbickiO firmie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Kancelaria Adwokacka Adwokat Jakub Ambicki

Pomorska 51

Śródmieście

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie projektów pism procesowych, umów i opinii prawnych,
  • kontakt z klientami, sądami oraz organami państwowymi,
  • zastępstwo procesowe,
  • prace kancelaryjne.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu prawa cywilnego
  • dobra organizacja pracy i samodzielność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość MS Office,
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • możliwość realnego zdobywania doświadczenia zawodowego szczególnie w zakresie prawa cywilnego
  • możliwość nawiązania stałej współpracy z Kancelarią

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata

O nas

Stawiamy na rozwój. Siła tej Kancelarii tkwi w połączeniu doświadczenia zawodowego z prawniczą świeżością. Świadczenie pomocy prawnej jest dla nas pasją, a nie pracą. W zawodzie adwokata upatrujemy drogi ku pełnej samorealizacji. Satysfakcja, jaką czerpiemy z rozwiązywania problemów prawnych naszych Klientów, nadaje sens naszej zawodowej codzienności.

Profesjonalizm, zaangażowanie i wytrwałość w dążeniu do celu, to wartości, którymi kierujemy się jako pełnomocnicy i doradcy. Jesteśmy ludźmi, którzy ufają temu, że wiedza, kreatywność i otwartość na ludzkie problemy, są kluczem do sukcesu.

Adwokat - Radca prawny, Pomorska 51, Śródmieście, Wrocław