Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Adwokat/Radca prawny z j.niemieckim

  • Gliwice, śląskie
  • Specjalista
  • 28.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    logo fotografia
    Rödl Kancelaria Prawna sp. k. jest częścią Rödl & Partner - międzynarodowej firmy doradczej z główną siedzibą w Norymberdze. Posiadamy 111 biur w 50 krajach. Od ponad 25 lat jesteśmy obecni w Polsce, gdzie zajmujemy się doradztwem podatkowym i prawnym. Ponadto Rödl & Partner prowadzi działalność audytorską i oferuje outsourcing usług księgowości finansowej i kadrowo-płacowej. Można nas znaleźć w Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i we Wrocławiu.
    miejsce pracy: Gliwice

    Oferujemy

    • dostosowane do stażu pracy wynagrodzenie i szeroki pakiet świadczeń socjalnych obejmujący m.in. prywatną opiekę medyczną
    • unikalny program dodatkowych świadczeń pracowniczych z zakresu sportu i rekreacji w ramach platformy kafeteryjnej
    • praca w międzynarodowych projektach prawnych
    • ciekawą pracę w zespole doświadczonych Radców prawnych i Adwokatów
    • współpracę z innymi SL przy interdyscyplinarnych projektach
    • profesjonalne szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego
    • dodatkowe dwa dni wolne (Wielki Piątek i Wigilia)

    Poszukiwane kompetencje

    • tytuł zawodowy radcy prawnego/adwokata (lub zdany egzamin adwokacki/ radcowski w 2019)
    • 3 lata doświadczenia w obsłudze prawnej przedsiębiorstw, w tym spółek prawa handlowego
    • dobra znajomość języka niemieckiego (korespondencja i kontakt telefoniczny z Klientami)
    • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
    • umiejętność bardzo dobrej organizacji czasu pracy
    • łatwość w nawiązywaniu relacji z Klientami
    • wysoka kultura osobista i zaangażowanie
    • punktualność, odpowiedzialność za jakość i terminowość realizowanych zadań

    Zakres obowiązków

    • bieżąca obsługa prawna Klientów Kancelarii w zakresie prawa pracy, gospodarczego i handlowego
    • budowanie długotrwałych relacji biznesowych z Klientami w Polsce i za granicą
    • prowadzenie prezentacji, negocjowanie warunków umów (często w języku obcym)
    • sporządzanie pism procesowych, występowanie przed sądami i urzędami
    • samodzielna realizacja zleceń
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie
    aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    nagrody