Oferta pracy

Adwokat - Radca prawny z językiem niemieckim

Rödl & PartnerO firmie

Rödl & Partner

Górki 7

Poznań

Jesteśmy międzynarodową firmą doradczą z główną siedzibą w Norymberdze. Posiadamy 109 biur w 49 krajach. Od ponad 25 lat jesteśmy obecni w Polsce, gdzie zajmujemy się doradztwem podatkowym, prawnym oraz personalnym. Prowadzimy działalność audytorską i oferujemy outsourcing finansowo – księgowy. Można nas znaleźć w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gliwicach i Gdańsku.

Zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa prawna Klientów Kancelarii w zakresie m.in. prawa korporacyjnego, prawa pracy, prawa cywilnego
  • sporządzanie projektów umów, uchwał, regulaminów
  • bieżący kontakt z Klientami w języku niemieckim
  • sporządzanie pism procesowych, wniosków do KRS
  • zapewnienie kompleksowej realizacji powierzonych zleceń
  • prowadzenie szkoleń dla Klientów

Poszukiwane kompetencje

  • tytuł Adwokata lub Radcy prawnego (tytuł zawodowy Adwokata będzie dodatkowym atutem)
  • co najmniej 3 lata doświadczenia po uzyskaniu tytułu adwokata/ radcy prawnego w kancelarii, firmie doradczej lub dziale prawnym spółki – warunek konieczny
  • biegła znajomość j. niemieckiego - warunek konieczny
  • doświadczenie w doradztwie korporacyjnym szczególnie z zakresu prawa handlowego
  • znajomość prawa restrukturyzacyjnego i upadłościowego będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność pracy w zespole, a także pracy pod presją czasu
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • możliwość współpracy z doświadczonymi Radcami prawnymi i Adwokatami przy międzynarodowych projektach, w firmie o ponad 25 letniej tradycji na polskim rynku
  • dostosowane do stażu pracy wynagrodzenie i szeroki pakiet dodatkowych świadczeń obejmujący m.in.: prywatną opiekę medyczną
  • program dodatkowych świadczeń pracowniczych z zakresu sportu i rekreacji w ramach platformy kafeteryjnej
  • współpracę z innymi SL przy interdyscyplinarnych projektach
  • profesjonalne szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • dodatkowe dwa dni wolne (Wielki Piątek i Wigilia)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie
aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy