Oferta pracy

Aftersales Project Manager

EPCM Executive SearchO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dla naszego Klienta, globalnego producenta maszyn do przemysłu spożywczego, poszukujemy osoby na stanowisko Aftersales Project Manager-a..

Miejsce pracy: Kraków/Cała Polska (80% praca w biurze, 20% delegacje do Klientów).

Zakres obowiązków:

  • Nawiązywanie kontaktu z aktywnymi Klientami firmy na obszarze całej Polski, w celu zaproponowania modernizacji maszyn pod kątem mechanicznym/aplikacyjnym.
  • Przedstawianie oferty modernizacji, wraz z idącymi za tym korzyściami dla Klienta.
  • Zbieranie informacji na temat stanu maszyn, zmian w stosunku do specyfikacji fabrycznej i dobieranie elementów, mogących wpłynąć na efektywność produkcji lub na niezawodność maszyn.
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z zagraniczną centralą, pozyskiwanie propozycji modernizacji i przekazywanie jej, wraz z wyceną do Klienta.
  • Samodzielne tworzenie ofert cenowych oraz negocjacja warunków z Klientami.
  • Nadzór nad wdrożeniem modernizacji u Klientów, asystowanie przy pracy zespołu Serwisu. Projektowanie drobnych elementów maszyn w środowisku AutoCad.
  • Pośrednictwo w kontakcie na linii Klient – zagraniczna centrala, w ramach doboru optymalnych elementów do danej maszyny.
  • Finalizowanie transakcji, współpraca z działem logistyki/administracji/finansów w zakresie dostawy elementów do Klienta oraz zamknięcia transakcji.
  • Raportowanie do bezpośredniego przełożonego.
  • Realizacja założonego celu finansowego (cel roczny, premiowany dodatkowym wynagrodzeniem).

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe-techniczne, optymalnie na kierunku związanym z Mechaniką i Budową Maszyn, Automatyką i Robotyką, Mechatroniką lub Elektroniką/Elektryką.
  • Doświadczenie na stanowisku technicznym, związanym z konstruowaniem/projektowaniem/serwisowaniem maszyn przemysłowych. Mile widziane doświadczenie z maszynami do przemysłu spożywczego.
  • Znajomość języka angielskiego w. stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (codzienne wykorzystywanie do rozmów telefonicznych, komunikacji e-mail oraz do czytania dokumentacji technicznej).
  • Gotowość do sporadycznych podróży służbowych (w przypadku przedstawienie prezentacji modernizacji maszyn oraz w przypadku nadzoru nad wdrożeniem modernizacji).
  • Miejsce zamieszkania w Krakowie lub okolicach.

Oferujemy:

  • Pracę na samodzielnym, stabilnym stanowisku w międzynarodowej organizacji.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premiowe, uzależnione od realizacji celu.
  • Pracę w firmie, będącej jednym z liderów rynku, posiadających w Polsce ponad 1500 zainstalowanych maszyn.
  • Samochód służbowy z możliwością korzystania do celów prywatnych.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne