Oferta pracy

Agency Sales Manager

Ströer Media sp z o.o spółka komandytowaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywna samodzielna obsługa wybranych klientów bezpośrednich oraz domów mediowych / agencji;

  • budowanie i utrzymywanie stałych relacji z klientami,

  • aktywna promocja produktów firmy,

  • odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych i raportowanie wyników

  • tworzenie i aktualizacja bazy danych (CRM)

  • stałe monitorowanie i analiza sytuacji rynkowej

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży

  • doświadczenie w pracy z klientem agencyjnym

  • preferowane osoby z doświadczeniem w realizacji całościowego procesu sprzedaży (nawiązanie kontaktu z klientem, przygotowanie oferty, udział w spotkaniu z osobami decyzyjnymi po stronie Klienta)

  • znajomość technik sprzedaży

  • umiejętność prowadzenia prezentacji biznesowych

  • umiejętność budowania relacji

  • umiejętność pracy w zespole i współpracy z innymi działami firmy

  • systematyczność i orientacja na cel

To oferujemy

  • pracę w firmie o ustalonej renomie

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pakiet szkoleń

Ströer Media sp z o.o spółka komandytowa

Ströer Media sp z o.o spółka komandytowa. - firma zajmująca czołową pozycję w sektorze reklamy zewnętrznej na polskim rynku poszukuje ambitnych kandydatów na stanowisko: Agency Sales Manager

Przewiń do profilu firmy