Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Agent Celny

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 18.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Do nowo powstałego zakładu produkującego telewizory LCD w Bydgoszczy rozpoczęliśmy proces rekrutacyjny. Oferujemy pracę w międzynarodowym środowisku z możliwością rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów/-ki na stanowisko:
    Agent Celny
    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Opis stanowiska:

    • dokonywanie zgłoszeń celnych we wszystkich procedurach, w tym w uproszczonych;
    • przygotowanie i kontrola dokumentacji celnej;
    • bezpośrednia współpraca z Urzędem Celnym;
    • reprezentowanie firmy przed organami celnymi;
    • przygotowywanie deklaracji INTRASTAT w przewozie i wywozie;
    • uczestnictwo w rewizji celnej.

    Wymagania:

    • uprawnienia agenta celnego – warunek konieczny;
    • praktyczne doświadczenie na stanowisku agenta celnego - minimum 2 lata;
    • praktyczna znajomość procedur uproszczonych oraz procedury uszlachetniania czynnego;
    • bardzo dobra znajomość przepisów związanych z obsługą celną;
    • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację;
    • komunikatywność, sumienność i skrupulatność.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • możliwość rozwoju zawodowego;
    • atrakcyjne wynagrodzenie;
    • przyjazną atmosferę pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o dołączenie klauzuli o poniższej treści:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji prowadzonego przez Sembly Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Toruńska 151, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2016. poz. 922 z późn. zm.)