Oferta pracy

Agent Celny

Gigroup - PLO firmie

  • Dzierżoniów, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Aktualnie, dla naszego Klienta, lidera na rynku przesyłek poszukujemy osób na stanowisko:

Agent Celny na projekt miesięczny

Zadania:

  • Obsługa klientów oraz przewoźników w zakresie spraw celnych i realizacji przesyłek spedycji lotniczej
  • Dokonywanie zgłoszeń celnych w imporcie i eksporcie
  • Dbanie o prawidłowe sporządzanie i obieg dokumentacji
  • Współpraca z urzędem celnym w zakresie właściwego sporządzania dokumentacji
  • Odpowiedzialność za utrzymanie wymaganych standardów jakości

Wymagania:

  • Aktualny wpis na listę agentów celnych - wymóg konieczny
  • Doświadczenie w przygotowywaniu dokumentów do odpraw celnych będzie atutem
  • Znajomość zagadnień spedycyjnych
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, zaangażowanie,
  • Dostępność do pracy w marcu każdą sobotę i niedzielę w godzinach 08:00 - 20:00

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • Pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Bardzo atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport)
  • Sprawny proces rekrutacji

Ogłoszenie archiwalne