Aplikując na ogłoszenie, wyrażasz zgodę na udział w procesie rekrutacyjnym i zgadzasz się na wykorzystanie twoich danych osobowych, zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych złożonych w ramach platformy rekrutacyjnej, przez Schenker Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żwirki i Wigury 18, 02-092. Przyjmujesz do wiadomości, że możesz w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przez Ciebie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonania na podstawie twojej zgody, przed jej wycofaniem.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Schenker Sp. z o.o.

Agent Celny

Schenker Sp. z o.o.O firmie

  • Hutnicza 36, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • Ważna jeszcze 24 dni
    do: 08 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Hutnicza 36

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja kompletności i jakości dokumentacji celnej w celu zapewnienia skutecznego i zgodnego z wymogami prawa procesu obsługi celnej,

  • Terminowe i poprawne dokonywanie czynności celnych powiązanych z towarem lub innym zakresem obecnym w ofercie oraz przekazywania dokumentów i danych organom celnym,

  • Udzielanie gwarancji finansowej w powierzonym zakresie i dla klientów zaakceptowanych przed spółkę,

  • Ewidencjonowanie zdarzeń oraz monitorowanie stopnia wykorzystania wszelkich gwarancji finansowych powiązanych z procesem celnym,

  • Zapewnianie poprawności i dostępności danych w celu umożliwienia prawidłowego zafakturowania usługi celnej,

  • Proaktywne monitorowanie i zarządzanie jakością współpracy z klientem w celu uniknięcia potencjalnych problemów i opóźnień w obsłudze celnej.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,

  • Wykształcenie wyższe,

  • Nakierowanie na wysoki standard jakości pracy,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego,

  • Gotowość do pracy zmianowej,

  • Uprawnienia Agenta Celnego.

To oferujemy

  • Projekty z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu: Szlachetna Paczka, Świąteczny Czas Pomagania, Zielony Czas Pomagania,

  • Wszechstronny rozwój poprzez udział w projektach, szkoleniach oraz wymianę wiedzy i doświadczeń,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 76 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Agent Celny to osoba, która odpowiada za prawidłowy przebieg procesu obsługi celnej oraz obsługę zgłoszeń celnych. Bierze aktywy udział w czynnościach związanych z realizacją usługi celnej. Reprezentuje organizację w kontaktach z organami celnymi.