Oferta pracy

Agent Celny

Schenker Sp. z o.o.

  • Hutnicza 36, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Hutnicza 36

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja kompletności i jakości dokumentacji celnej w celu zapewnienia skutecznego i zgodnego z wymogami prawa procesu obsługi celnej,

  • Terminowe i poprawne dokonywanie czynności celnych powiązanych z towarem lub innym zakresem obecnym w ofercie oraz przekazywania dokumentów i danych organom celnym,

  • Udzielanie gwarancji finansowej w powierzonym zakresie i dla klientów zaakceptowanych przed spółkę,

  • Ewidencjonowanie zdarzeń oraz monitorowanie stopnia wykorzystania wszelkich gwarancji finansowych powiązanych z procesem celnym,

  • Zapewnianie poprawności i dostępności danych w celu umożliwienia prawidłowego zafakturowania usługi celnej,

  • Proaktywne monitorowanie i zarządzanie jakością współpracy z klientem w celu uniknięcia potencjalnych problemów i opóźnień w obsłudze celnej.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,

  • Wykształcenie wyższe,

  • Nakierowanie na wysoki standard jakości pracy,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego,

  • Uprawnienia Agenta Celnego.

To oferujemy

  • Projekty z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu: Szlachetna Paczka, Świąteczny Czas Pomagania, Zielony Czas Pomagania,

  • Wszechstronny rozwój poprzez udział w projektach, szkoleniach oraz wymianę wiedzy i doświadczeń,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 76 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Przewiń do profilu firmy

Agent Celny to osoba, która odpowiada za prawidłowy przebieg procesu obsługi celnej oraz obsługę zgłoszeń celnych. Bierze aktywy udział w czynnościach związanych z realizacją usługi celnej. Reprezentuje organizację w kontaktach z organami celnymi.