Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Agent Celny

Spedycja Polska SPEDCONT Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ważna jeszcze 13 dni
    do: 30 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie i sprawdzanie kompletności oraz poprawności dokumentów celnych

  • dokonywanie zgłoszeń celnych we wszystkich procedurach celnych, również z zastosowaniem procedur uproszczonych

  • przygotowanie wniosków weryfikacyjnych oraz innych dokumentów, podlegających rozpatrzeniu przez Organy Celno-Skarbowe

  • monitorowanie przebiegu odpraw celnych

  • reprezentowanie firmy przed Organami Celnymi

  • konsultacje w zakresie stosowania procedur celnych

  • współpraca z urzędami celnymi i służbami kontrolnymi

Nasze wymagania

  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość przepisów Unijnego Kodeksu Celnego

  • dobra znajomość MS Office (Word, Excel)

  • prawo jazdy kat. B

  • praktyczna znajomość obsługi programów do generowania zgłoszeń celnych (HUZAR)

  • praktyczna znajomość obsługi systemów celnych (PUESC)

  • wpis na listę agentów celnych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • niezbędne narzędzia pracy

  • opiekę medyczną – Medicover

  • kartę sportową

  • kartę paliwową

Spedycja Polska SPEDCONT Sp. z o.o. to wiodący polski operator kolejowy wyspecjalizowany w transporcie intermodalnych jednostek ładunkowych. Istniejemy na rynku od 1963 roku, co daje naszym Klientom gwarancję fachowej i rzetelnej obsługi wynikającej z wieloletniego doświadczenia. Terminal Kontenerowy SPEDCONT Łódź w połączeniu z oddziałem w Gdyni, tworzy niezawodną sieć obsługi ładunków kontenerowych.

Przewiń do profilu firmy