Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Agent celny

  • Lublin, lubelskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    LEMONEX S.A

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje:

    Agent celny
    Miejsce pracy: Lublin

    Zadania:

    • zapewnienie sprawnego międzynarodowego obrotu towarami z punktu widzenia prawa i regulacji celnych oraz wymogów stawianych przez organy kontroli obrotu
    • przygotowywanie dokumentów celnych w imporcie i eksporcie stosując przy tym gospodarcze procedury celne
    • reprezentowanie pracodawcy przed Organami Celnymi
    • współpraca z organami celnymi oraz innymi organami państwowymi
    • koordynowanie procesu realizacji odpraw celnych importowych i eksportowych w agencjach celnych przy współpracy z firmami przewozowymi
    • współpraca z innymi działami oraz doradztwo w zakresie stosowania procedur celnych
    • Sporządzanie analiz

    Oczekiwania:

    • wpis na listę agentów celnych – warunek konieczny
    • doświadczenia na analogicznym stanowisku
    • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • znajomość przepisów dotyczących gospodarczych procedur celnych
    • znajomość uproszczonych procedur celnych
    • znajomość prawa celnego oraz dokumentacji celno-podatkowej
    • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
    • łatwość nawiązywania kontaktów – komunikatywność
    • wysoko rozwinięte zdolności analityczne
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

    Oferujemy:

    • stabilne warunki pracy i wynagradzania
    • możliwość rozwoju osobistego i awansu
    • niezbędne narzędzia pracy
    Aplikacje (CV) prosimy przesyłać za pomocą przycisku do aplikowania.

    Na CV prosimy o umieszczenie klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

    Gwarantujemy pełną dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.