Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Agent celny (m/k)

TrenkwalderO firmie

  • Gdańsk, Gdynia, Reda, Rumia

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta z branży spedycyjnej, poszukujemy osób na stanowisko:

Numer ref.: AC/GDY/0320

Opis stanowiska:

  • sprawna i terminowa odprawa celna przesyłek importowych,
  • przygotowywanie i kontrola dokumentów celnych,
  • dokonywanie zgłoszeń przesyłek do odpraw celnych,
  • obsługa składu celnego,
  • wprowadzanie informacji do systemów komputerowych.

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku agenta celnego,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • uprawnienia agenta celnego,
  • znajomość przepisów celnych,
  • znajomość pakietu Microsoft Office,
  • prawo jazdy.

Pracodawca oferuje:

  • wysokie wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  • pracę w stabilnej firmie o międzynarodowym zasięgu,
  • możliwość rozwoju osobistego (kursy, szkolenia),
  • pakiet pracowniczy (karta medyczna, sportowa),
  • miejsce pracy: Gdynia,
  • zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

Ogłoszenie archiwalne