UPS Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Prądzyńskiego 1/3, 01-222 Warszawa, wpisana do rajowego Rejestru Sądowego – rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000036680, wysokość kapitału zakładowego: 5 027 000,00 zł. REGON 01077128. © 2020 United Parcel Service of America, Inc. UPS and the UPS brandmark are trademarks of United Parcel Service of America, Inc. All rights reserved.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
UPS

Agent Celny

UPSO firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ważna jeszcze 19 dni
    do: 03 cze 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów oraz przewoźników w zakresie spraw celnych i realizacji przesyłek spedycji lotniczej

  • dokonywanie zgłoszeń celnych w imporcie

  • prawidłowe, zgodne z obowiązującym prawem sporządzanie dokumentów SAD wraz załącznikami dla importerów i eksporterów towarów

  • współpraca z urzędem celnym w zakresie właściwego sporządzania dokumentacji

  • współpraca z Klientami

  • odpowiedzialność za utrzymanie wymaganych standardów jakości

Nasze wymagania

  • aktualny wpis na listę agentów celnych

  • doświadczenie w przygotowywaniu dokumentów do odpraw celnych będzie dodatkowym atutem

  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • dobra organizacja pracy, samodzielność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

  • po odbyciu szkolenia i przygotowania do samodzielnej pracy – możliwość pracy zdalnej

To oferujemy

  • umowę o pracę bez okresu próbnego i atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji - polityka awansu wewnętrznego

  • bardzo atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, PPE, karta multisport)

  • możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

Tak się u nas pracuje

Dział Personalny zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

miejsce pracy: Warszawa , Mysłowice lub praca zdalna !