Oferta pracy

Agent Celny

OMEGA PILZNO

  • Mokrzec (pow. dębicki)

    Mokrzec (pow. dębicki), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa i terminowa obsługa odpraw i kontroli celnych

  • przygotowywanie dokumentów związanych z odprawami celnymi oraz monitorowanie przebiegu odpraw

  • reprezentowanie klientów firmy przed organami celnymi

  • nadzorowanie statusu realizowanych odpraw

  • udzielanie klientom informacji i wyjaśnień

  • współpraca z granicznymi służbami kontrolnymi (SANEPID, WIORIN, WIJHARS)

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku agent celny min. 2 lata

  • posiadanie wpisu na listę agentów celnych

  • znajomość przepisów z zakresu prawa celnego i umiejętność ich praktycznego stosowania

  • znajomość obsługi programów Huzar Software

  • znajomość obsługi Microsoft Office

  • gotowość do pracy dwuzmianowej (7.00-15.00, 11.00-19.00)

  • gotowość do wyjazdów służbowych

  • ukierunkowanie na cel i rezultat

  • chęć rozwoju, nauki oraz pozytywne nastawienie

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Co oferujemy:

  • pracę w jednej z największych firm transportowych z 30-letnią tradycją

  • stabilność zatrudnienia (umowa o prace + system premiowania)

  • przygotowany specjalnie dla Ciebie program wdrożeniowy, który pomoże Ci odnaleźć się na nowym stanowisku

  • na każdym etapie rozwoju wsparcie merytoryczne i udział w szkoleniach podnoszących kompetencje

  • możliwość wszechstronnego rozwoju w wybranym dla Ciebie kierunku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

OMEGA Pilzno, to jeden z największych operatorów logistycznych w Polsce. Stale się rozwijamy i powiększamy nasz zespół. Wyróżnia nas to, że: pracujemy z pasją, dbamy o rozwój, wspólnie osiągamy cele, gwarantujemy stabilną pracę i transparentne warunki zatrudnienia, nie ma u nas korporacyjnych ograniczeń.

Dołącz do nas i obierz trasę do kariery!

Przewiń do profilu firmy