Oferta pracy

Agent Celny

UPS PolskaO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Mysłowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

UPS Polska Sp. z o.o. oferuje pracę na stanowisku:

Agent Celny
miejsce pracy: Mysłowice Brzezinka, tuż przy autostradzie A4,
Warszawa – Lotnisko,
Stryków – gm. Dobra

Główne zadania:

  • obsługa klientów oraz przewoźników w zakresie spraw celnych i realizacji przesyłek spedycji lotniczej
  • dokonywanie zgłoszeń celnych w imporcie i eksporcie
  • prawidłowe, zgodne z obowiązującym prawem sporządzanie dokumentów SAD wraz załącznikami dla importerów i eksporterów towarów
  • współpraca z urzędem celnym w zakresie właściwego sporządzania dokumentacji
  • współpraca z Klientami
  • odpowiedzialność za utrzymanie wymaganych standardów jakości

Oczekiwania wobec kandydata:

  • aktualny wpis na listę agentów celnych
  • gotowość również do pracy zmianowej oraz w godzinach nocnych
  • doświadczenie w przygotowywaniu dokumentów do odpraw celnych będzie dodatkowym atutem
  • wykształcenie minimum średnie
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • dobra organizacja pracy, samodzielność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • po odbyciu szkolenia i przygotowania do samodzielnej pracy – możliwość pracy zdalnej

Oferujemy:

  • umowę o pracę bez okresu próbnego i atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji - polityka awansu wewnętrznego
  • bardzo atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, PPE, karta multisport)
  • możliwość pracy zdalnej
Osoby zainteresowane oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV z zaznaczonym numerem referencyjnym

UPS Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Prądzyńskiego 1/3, 01-222 Warszawa, wpisana do rajowego Rejestru Sądowego – rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000036680, wysokość kapitału zakładowego: 5 027 000,00 zł. REGON 01077128.

© 2020 United Parcel Service of America, Inc.  UPS and the UPS brandmark are trademarks of United Parcel Service of America, Inc.  All rights reserved.

Dział Personalny zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy