Ta oferta pracy jest nieaktualna od 162 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Agent Celny

  • Pietrzykowice (pow. wrocławski; gm. Kąty Wrocławskie), dolnośląskie
  • Specjalista
  • 09.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

     top

    Sanpro Consulting to zespół ludzi z pasja, którzy na co dzień zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją, proponując najlepszym kandydatom pracę a Klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management.

    Aktualnie dla naszego Klienta – światowego lidera z branży logistycznej - poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Agent Celny
    Miejsce pracy:
    Pietrzykowice

    Zakres obowiązków:

    • dokonywanie odpraw celnych w imporcie i eksporcie,
    • reprezentowanie Klientów firmy przed organami celnymi,
    • udział w rewizjach celnych,
    • komunikacja z siecią Klienta na świecie w zakresie procedur celnych,
    • ścisła współpraca z Działami Spedycji,
    • dbałość o wysoki poziom obsługi Klientów firmy.

    Oczekiwania wobec kandydatów:

    • min. 5 – letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Agenta Celnego, z uwzględnieniem przesyłek lotniczych i morskich,
    • wpis na listę Agentów Celnych,
    • bardzo dobra znajomość przepisów,
    • skrupulatność i dbałość o najwyższą jakość wykonywanej pracy,
    • dobra znajomość języka angielskiego,
    • prawo jazdy kat. B (możliwe podróże służbowe).

    Pracowników Klient oferuje:

    • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie ze światowej czołówki,
    • dobre warunki wynagrodzenia,
    • program szkoleń wspierających wszechstronny rozwój zawodowy,
    • przyjazne i komfortowe środowisko pracy,
    • dodatkowe dni urlopu za staż pracy,
    • opiekę zdrowotną, grupowe ubezpieczenie, karty sportowe i bogatą ofertę dodatków socjalnych.
     bottom

     Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj

     Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.