Oferta pracy

Agent Celny

GEFCO Polska

  • Plewiska (pow. poznański)

    Plewiska (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa zgłoszeń celnych (import, eksport, tranzyt, procedura uproszczona)

  • Opracowywanie i przygotowywanie dokumentów celno-podatkowych

  • Zapewnianie zgodności dokumentów i deklaracji z przepisami celnymi i podatkowymi

  • Archiwizacja prowadzone dokumentacji

  • Ścisła współpraca z działami spedycji

  • Ścisła współpraca z Urzędami/Oddziałami celno-skarbowymi w całej Polsce

  • Współpraca przy pozyskiwaniu klientów, doradztwo w zakresie formalności celnych i podatkowych

Nasze wymagania

  • Uprawnienia Agenta Celnego (wpis na listę agentów celnych)

  • Doświadczenie na stanowisku Agenta Celnego – min. 2 lata

  • Bardzo dobra znajomość celnych przepisów prawnych stosowanych w UE i w Polsce

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność organizacji pracy własnej, samodzielność i komunikatywność

Mile widziane

  • Dobra znajomość j. angielskiego

  • Znajomość programu do obsługi zgłoszeń celnych HUZAR Software

To oferujemy

  • Współpracę ze specjalistami z wieloletnim doświadczeniem w obszarze spedycji oraz merytoryczne wsparcie

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia, akademie i projekty

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjny system wynagradzania wraz z premią

  • Kafeteryjny system benefitów (do wyboru m.in.: Multisport, kino, teatr, koncerty, system rabatowy)

  • Dopłaty z ZFŚS

  • Opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie dla Pracownika i jego rodziny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

GEFCO Polska Sp. z o.o. to globalny ekspert w zakresie logistyki dla przemysłu i lider w logistyce motoryzacyjnej. Oferta firmy obejmuje główne usługi logistyczne (transport drogowy, morski, lotniczy, kolejowy, magazynowanie), logistykę zintegrowaną (zarządzanie opakowaniami zwrotnymi, reprezentację celną i podatkową, logistykę zaopatrzenia i dystrybucji, logistykę pojazdów gotowych), rozwiązania strategiczne 4 PL (projektowanie całościowych rozwiązań logistycznych i kompleksową obsługę klienta), a także rozwiązania dedykowane (obsługę transportów specjalnych, logistykę projektową, logistykę eventów).

Przewiń do profilu firmy