Logo Pracuj.pl

Agent Celny

JAS-FBG S.A.O firmie

  • Puławy, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV

JAS-FBG S.A.

Dęblińska 2

Puławy

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie dokumentacji celnej oraz dokonywanie zgłoszeń celnych
  • reprezentowanie klientów firmy przed organami celnymi
  • codzienne kontakty z klientami oraz innymi działami firmy
  • obsługa komputerowych programów wykorzystywanych w agencji celnej

Nasze wymagania

  • wpis na listę agentów celnych lub możliwość uzyskania wpisu z tytułu ukończenia odpowiednich studiów np. prawo, ekonomia, administracja
  • umiejętność obsługi biurowych aplikacji pakietu MS Office
  • odpowiedzialne i rzetelne podejście do realizacji obowiązków zawodowych
  • kompetencje komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • możliwości rozwoju zawodowego w firmie będącej jedną z największych agencji celnych w Polsce, możliwość współpracy z doświadczonymi specjalistami w zakresie usług agencji celnej
  • ubezpieczenie grupowe
  • doskonała atmosfera
  • kasa zapomogowo-pożyczkowa
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • możliwość bezpłatnej nauki języków obcych (angielski, niemiecki, hiszpański)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • inicjatywy dobroczynne

Ważne

Praca w biurze Agencji Celnej JAS-FBG S.A. w Medyce, Drogowe Przejście Graniczne

Praca w biurze Agencji Celnej JAS-FBG S.A. w Korczowej, Drogowe Przejście Graniczne

Praca w biurze Agencji Celnej JAS-FBG S.A. w Hrebennem, Drogowe Przejście Graniczne

Praca w systemie zmianowym (również praca w nocy)-Jarosław

Agent Celny, Dęblińska 2, Puławy