Oferta pracy

Agent Celny

ENPIRE TransportO firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentów celnych w imporcie, eksporcie i tranzycie

  • Obsługa celna na rzecz ENPIRE Transport i klientów zewnętrznych

  • Zgłaszanie towarów do odpraw celnych

  • Współpraca z organami celnymi oraz innymi organami państwowymi

  • Monitorowanie przebiegu odpraw

  • Reprezentowanie klientów firmy przed organami celno-skarbowymi

  • Powiadamianie klientów oraz udzielanie wyjaśnień

  • Współpraca z innymi działami oraz doradztwo w zakresie stosowania procedur celnych

  • Przygotowywanie raportów i sprawozdań

  • Kontakt z zagranicznymi klientami i spedycjami

  • Raportowanie

Nasze wymagania

  • Aktualny wpis na listę Agentów Celnych (warunek konieczny)

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku agenta celnego – minimum 2 lata

  • Doświadczenie w otwieraniu lub rozwijaniu Agencji Celnej

  • Znajomość aktualnych procedur i przepisów celnych

  • Znajomość dokumentacji celno-podatkowej

  • Umiejętność nawiązywania kontaktu z klientem i sprzedaży usług Agencji Celnej

  • Znajomość MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dobra organizacja pracy, dokładność i terminowość

  • Umiejętność szybkiego reagowania na sytuacje problemowe i wielozadaniowość

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Pracę w firmie o bardzo wysokiej pozycji na rynku, notującej rekordowe wzrosty

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia - umowa o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Realny wpływ na rozwój firmy i oferty naszych usług

  • Możliwość rozwoju

  • Bogaty system Benefitów - m.in. karta Multisport, dostęp do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego oraz PPK, świętowanie urodzin

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • wyprawka dla dziecka

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

ENPIRE Transport

Rozwój i szanse na biznesowy sukces – w ENPIRE to więcej niż słowa. Jako jedno z niewielu polskich przedsiębiorstw, jesteśmy obecni w prestiżowym rankingu Financial Times FT1000 - najszybciej rozwijających się firm w Europie. Śmiało patrzymy w przyszłość, widząc tam przestrzeń do dalszego rozwoju oraz ekspansji. Dlatego nie pytamy, gdzie widzisz siebie za 5 lat. To Ty tworzysz swoją przyszłość. My wspieramy Cię i pomagamy Ci ją kształtować. Zostań jednym z nas i rozwijaj swoje kompetencje przyszłości, pracując z najlepszymi specjalistami w branży TSL!

W związku z silną ekspansją i rozwojem usług, związanych z obsługą podmiotów gospodarczych przy dokonywaniu obrotu towarowego za granicą, obecnie poszukujemy osób do współpracy na stanowisku Agent Celny.

Przewiń do profilu firmy