Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Agent Celny

AGENCJA CELNA WEGA-A SP. Z O.O.

  • Tychy

    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa realizacja zleceń w zakresie obsługi celnej zgodnie ze standardami firmy;

  • Realizacja zgłoszeń celnych importowych, eksportowych, tranzytowych w imieniu;

  • Ewidencjonowanie odpraw celnych;

  • Wnoszenie korekt/ odwołań i innych wniosków podlegających rozpatrzeniu przez organy celne;

  • Dbanie o prawidłowe sporządzanie i obieg dokumentacji;

  • Współpraca z działami finansowymi, celnymi w strukturach firmy;

  • Kontakt z Urzędami Celnymi w Polsce i za granicą.

Nasze wymagania

  • Chęć ciągłego rozwoju i poznawania prawa celnego;

  • Wpis na listę agentów celnych;

  • Znajomość języków obcych oraz programów celnych będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Interesującą pracę w międzynarodowym środowisku;

  • System pracy hybrydowy, po okresie próbnym możliwość przejścia całkowicie na pracę zdalną;

  • Wynagrodzenie stosowne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;

  • Możliwość rozwoju zawodowego (liczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne);

  • Merytoryczne wsparcie i pomoc przełożonego oraz współpracowników w pierwszych miesiącach pracy;

  • Pracę w miłej atmosferze;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Ciągłe zdobywanie cennego doświadczenia zawodowego i rozwoju w międzynarodowym środowisku.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

Agencja Celna Wega-A Sp. z o.o. to ciągle rozwijająca się firma z wieloletnim doświadczeniem, zapewniająca kompleksową obsługę celną. Aktualne poszukujemy osoby na stanowisko: Agent Celny.

System pracy hybrydowy, tj. praca zdalna oraz kilka dni w tygodniu praca z biura w lokalizacjach: Starachowice, Świecko, Tychy.

Przewiń do profilu firmy