Logo Pracuj.pl

Agent celny

BUS Biuro Usług Spedycyjnych sp. j.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

BUS Biuro Usług Spedycyjnych sp. j.

Działkowa 117

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Taryfikacja celna towarów,
  • Prawidłowe , zgodne z obowiązującymi przepisami sporządzanie dokumentów SAD i ich zgłaszanie do urzędu celnego w procedurze zwykłej,
  • Uczestnictwo w rewizji celnej,
  • Bieżący kontakt z klientami i urzędem celnym,
  • Praca z programem celnym, pocztą elektroniczną, portalem PUESC,
  • Sporządzanie i wysyłanie deklaracji Intrastat.

Nasze wymagania

  • Uprawnienia agenta celnego (wpis na listę agentów celnych),
  • Minimum ½ roczny staż na stanowisku agenta celnego,
  • Znajomość procedur celnych i taryfikacji towarów,
  • Prawo jazdy kat.B,
  • Podstawowa obsługa komputera,

Mile widziane

  • Podstawowa znajomość jęz. angielskiego.

To oferujemy

  • Praca w niewielkim zespole w oparciu o umowę o pracę.

Agencja działa nieprzerwanie od 1992 roku. Mieścimy się w Warszawie na Okęciu, posiadamy oddział w Radomiu. Znajdujemy się niedaleko oddziału celnego przy Al. Krakowskiej.

Zainteresowanych prosimy o aplikowanie przez formularz.

W aplikacji prosimy umieścić aktualną klauzulę, zgodną z RODO.

Agent celny, Działkowa 117, Warszawa