1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACP Global Forwarding Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (ACP) z siedzibą w Warszawie przy ul. Mineralnej 15, 02-274 Warszawa. 2) Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, a w razie wyrażenia w tym zakresie oddzielnej zgody, także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych dostępnych na stronie www.acpgf.pl Bardzo proszę o dołączenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę ACP Global Forwarding sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Mineralnej 15, 02-274 Warszawa moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych rekrutacji. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przysyłając informacje na adres e-mail [email protected]
ACP Global Forwarding

Agent Celny

ACP Global ForwardingO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 19 dni
    do: 06 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie zgłoszeń celnych (export, import , tranzyt) zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • ścisła współpraca z organami administracji celno-skarbowej

  • udział w procesowaniu przesyłek wprowadzanych i wyprowadzanych z magazynu celnego

  • współpraca w przygotowaniu towarów do odprawy celnej

  • wsparcie klienta zewnętrznego i wewnętrznego w zakresie procedur celnych eksportowych i importowych oraz tranzytowych

Nasze wymagania

  • min 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku agenta celnego / wpis na listę agentów celnych

  • wysoka kultura i etyka osobista oraz umiejętność pracy w zespole

  • punktualność, odpowiedzialność, dokładność

  • bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu obrotu towarowego z zagranicą

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego

To oferujemy

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • możliwość wdrażania nowych pomysłów w ramach procedur działania firmy

  • bardzo dobre warunki zatrudnienia w stabilnej organizacji

  • możliwość dalszego rozwoju w strukturach grupy kapitałowej

  • prywatną opiekę medyczną, karty Multisport i inne benefity

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • realna możliwość rozwoju

ACP Global Forwarding Sp. z o.o. jest spółką należącą do grupy kapitałowej DPD Polska, świadczącą usługi międzynarodowej spedycji lotniczej, drogowej, morskiej i obsługi celnej poprzez własną agencję celną oraz oddziały w Warszawie, Gliwicach, Krakowie, Wrocławiu. Podstawą jakości i sukcesu naszej firmy jest kompetentny personel.

Przewiń do profilu firmy