Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Agent Celny

"SKYNET CUSTOMS BROKERS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Dokonywanie zgłoszeń celnych zgodnie z obowiązującymi przepisami, również w procedurach uproszczonych

  • Przygotowanie oraz kontrola poprawności dokumentów celnych

  • Dokonywanie rewizji celnych

  • Reprezentowanie firmy oraz jej klientów przed organami celnymi

  • Kontakt z przewoźnikami i dostawcami

  • Zgłaszanie towarów do kontroli służb granicznych

  • Sporządzanie deklaracji Intrastat

Nasze wymagania

  • Uprawnienia Agenta Celnego (aktualny wpis na listę agentów celnych)

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Agenta Celnego – min. 2 lata

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w eksporcie i imporcie przesyłek kurierskich typu e-commerce

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Mile widziana znajomość programu Huzar Software

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Dobra organizacja pracy wielozadaniowej, podzielność uwagi

  • Komunikatywność

  • Dbanie o wysoki poziom świadczonych usług

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę (możliwość ruchomego czasu pracy)

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycie cennego doświadczenia w ramach dynamicznie rozwijającej się Grupy Logistycznej Skynet Worldwide Express

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Kompleksowe wdrożenie do pracy

"SKYNET CUSTOMS BROKERS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jesteśmy liderem rynku w zakresie dostaw tego samego dla eCommerce a także B2B. Realizujemy te usługi w dużych aglomeracjach i pomiędzy nimi. Obsługujemy klientów B2B oraz sklepy internetowe, a nasze usługi odpowiadają na potrzeby biznesu i szybko rozwijającego się handlu internetowego w Polsce

i Europie.

W ramach sieci Skynet Worldwide Express oferujemy dostawy drogowe w całej Europie. A także lotnicze do prawie 200 krajów świata. Posiadając własną agencję celną zapewniamy dostawy poza Unię Europejską wraz z pełną obsługą celną dla klientów. Pomagamy sklepom internetowym w Polsce rozwijać biznes na rynkach wschodnich i nie tylko.

Naszym pracownikom zapewniamy atrakcyjne warunki zatrudnienia, atrakcyjny pakiet wynagrodzenia i dodatków, możliwość rozwoju i szkoleń w ramach organizacji oraz zdobywania doświadczenia na dynamicznie rozwijającym się rynku.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie swojego CV. W tytule maila prosimy o podanie nazwy stanowiska, na które Państwo aplikują.