Oferta pracy

Agent Celny z językiem angielskim

New Wave International Cargo Sp. z o.o. Sp. KO firmie

New Wave International Cargo Sp. z o.o. Sp. K

Metro Wilanowska

Warszawa

New Wave International Cargo to amerykańska firma z branży TSL zatrudniająca ponad 500 pracowników w 14 lokalizacjach na terenie USA i Polski, specjalizująca się w spedycji morskiej, drogowej i lotniczej.

Aktualnie bardzo intensywnie rozwijamy nasz zespół w Polsce i poszukujemy kolejnych osób z doświadczeniem w spedycji morskiej. Praca w godzinach 8-16.

Jeśli masz doświadczenie w pracy w spedycji morskiej i znasz bardzo dobrze język angielski, prześlij swoje CV i aplikuj na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa - Mokotów

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie i kompletowanie zgłoszeń celnych w Eksporcie/Imporcie/Tranzycie w procedurze zwykłej/uproszczonej
  • Przygotowanie dokumentacji celnej oraz koordynacja procedur, dokumentacji i zagadnień celnych w obrocie portowo-morskim.
  • Zgłaszanie towarów do kontroli służb granicznych
  • Monitorowanie przebiegu odpraw,
  • Reprezentowanie klientów firmy przed organami celno - skarbowymi
  • Powiadamianie klientów oraz udzielanie wyjaśnień,
  • Prowadzenie magazynu celnego,
  • Współpraca z Urzędem Celnym,
  • Raportowanie

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • Uprawnienia agenta celnego oraz aktualny wpis na listę Agentów Celnych,
  • Doświadczenie na stanowisku agenta celnego - minimum 1 rok
  • Bardzo dobra znajomość przepisów celnych
  • umiejętności praktyczne w przygotowaniu zgłoszeń importowych, eksportowych, tranzytowych w procedurze zwykłej i uproszczonej
  • znajomość PUESC
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Obowiązkowość, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy.

Z naszej strony oferujemy:

  • Umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia.
  • Przyjazne i komfortowe środowisko pracy w młodym, zgranym zespole.
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer.
  • Biuro w atrakcyjnej lokalizacji – Metro Wilanowska - możliwość bezpłatnego parkowania w okolicach biura.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk "Aplikuj".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy